STRONA GŁÓWNA > MIRROR TV > LATET CUSTOM DESIGN > Latet Custom Design

Latet Custom Design


Co to jest Latet?

Nie akceptujesz banału, oczekujesz więcej? Doskonale! Dla wnętrz klasycznych, ukrycie telewizora w tafli lustra dekoracyjnego. Do wnętrz nowoczesnych niepowtarzalny minimalistyczny wygląd, lub przykuwający uwagę Pop-art…. To jest istota produktów Latet, sprostać Twoim oczekiwaniom.

Latet to produkt innowacyjny, wykonywany na indywidualne zamówienie. Opracowana przez Latet technologia gwarantuje niepowtarzalne rezultaty w zakresie łączenia telewizorów z architekturą szkła. Misją firmy jest dostarczanie rozwiązań najwyższej jakości, wszędzie tam gdzie liczy się niepowtarzalny wygląd lub absolutny minimalizm.

Pragniesz przykuć uwagę, wzbudzić emocje, prezentować treści w atrakcyjny sposób, lub po prostu uzyskać niepowtarzalny designerski efekt. Proszę bardzo - Latet jest idealnym rozwiązaniem. W biurze, sali konferencyjnej, punkcie handlowym, poczekalni… Wszędzie tam, gdzie zwykły ekran lub telewizor to po prostu za mało.
 

 

SRP: TEL
Latet Graphite Mirror TV

Efektowne, subtelne i głębokie odbicie. Tafla graphite to lustro dekoracyjne, harmonijnie wpasowujące się w otocznie. Stanowi doskonały element w projektach zarówno wnętrz klasycznych jak i nowoczesnych. Lekko przyciemnione odbicia przestrzeni w tafli graphite, zapewnią efekt bardziej stonowany w stosunku do standardowego lustra. Najbardziej pożądaną cechą dopełniającą walory tafli graphite jest całkowite zniknięcie ekranu po jego wyłączeniu. To bardzo wskazane w obecnych trendach, najcenniejsze jest to, czego nie widać...
 

SRP: TEL
Latet Crystal Mirror TV

Lustro... Tutaj najważniejsze jest prawdziwe lustro! Tafla crystal jest idealnym rozwiązaniem do wszelkich aplikacji, gdzie najistotniejsze jest naturalne odbicie. Jeżeli zadasz sobie pytanie, jak w praktyczny i elegancki sposób zainstalować telewizor w łazience, prawdopodobnie nie będziesz miał do wyboru wielu opcji. Tafla crystal sprawdzi się idealnie nie tylko, jako okazałe lustro dla codziennych potrzeb, ale zapewni również dostęp do telewizji i multimediów w wydawałoby się niemożliwych do tego miejscach. Idealnym zastosowaniem komercyjnym dla tafli crystal są salony fryzjerskie, kosmetyczne oraz łazienki hotelowe.
 

SRP: TEL
Latet Personal Mirror TV

Ja nie chcę lustra! OK, swoją uwagę powinieneś skierować na taflę personal. Znajdziesz tutaj możliwość konfiguracji twojego Latet w dowolnym kolorze z palety RAL, z dowolną grafiką wysokiej jakości, a także z wykorzystaniem bogatych technik ornamentyki, wykonywanej ręcznie przez doświadczonych fachowców. Twórcza swoboda... To najtrafniejsze określenie dla tafli personal. W ujęciu zastosowań biznesowych, zyskujesz nieograniczone możliwości prezentowania swojej marki w spersonalizowany sposób.
 

SRP: TEL
Profesjonalny kalkulator / konfigurator Mirror TV (w przygotowaniu)

Profesjonalny kalkulator Latet Custom Design to narzędzie służące dealerom, projektantom, architektom do precyzyjnego przygotowania projektu Mirror TV. Pełny custom w ramach rozmiarów maksymalnych jednej tafli szkła, wybor rozmiaru, rodzaju szkła, rodzaju obróbki krawędzi (fazy), wybór telewizora/monitora - producenta i rozmiaru, wybór umiejscowienia wyświetlacza względem powierzchni lustra, wybór sposobu instalacji. Latet to mnogość opcji - to pełny Custom Design w projektowaniu rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów.

SRP: TEL
STRONA GŁÓWNA > MIRROR TV > LATET CUSTOM DESIGN > Latet Custom Design

DYSTRYBUTOR ROZWIĄZAŃ AUDIOWIZUALNYCH

Business Group | AV Distribution to profesjonalna dystrybucja rozwiązań audiowizualnych
U nas znajdziesz pomoc w doborze urządzeń do projektu i skonsultujesz wątpliwości
U nas otrzymasz kompleksową ofertę - koncepcję i projekt systemu, wycenę urządzeń AV

Adeo Screen
BenQ
Compass Control
Edbak
Epson
Esprit
Euromet
JVC
Key Digital
Latet
NEC
Optoma
PureLink
Screen Research
SONY
Toshiba

BUSINESS GROUP | AV DISTRIBUTION

Dołącz do grona naszych partnerów handlowych jeszcze dziś!Kontakt