STRONA GŁÓWNA > DYSTRYBUCJA SYGNAŁÓW AV > PRZYŁĄCZA ŚCIENNE > PureLink Przyłącza pasywne PureID

PureLink Przyłącza pasywne PureID

PureID ID-WP-COVER – Blank wallplate module

Gniazdo ścienne (pokrywa) ID-WP-COVER jest bardzo dyskretnym wykończeniem naszych instalacji. Wolne miejsca w gnieździe są chronienie optycznie. Każde wejście posiada zaślepkę, co zapewnia maksymalną elastyczność podczas instalacji. Wysokiej jakości metalowa powierzchnia dodaje ramie eleganckiego wyglądu.

PureLink
PureID ID-WP-FRAME-1 - Wallplate frame 2 slot

Rama ścienna ID-WP-frame-1 umożliwiająca włożenie dwóch płytek ściennych. Funkcja click-fit ułatwia dopasowywanie do ramy. Rama montażowa jest kompatybilna ze wszystkimi standardowymi skrzynkami podtynkowymi, a zarazem łatwa w instalacji. Wysokiej jakości metalowa powierzchnia dodaje ramie eleganckiego wyglądu.

PureLink
PureID ID-WP-FRAME-2 - Wallplate frame 5 slot

Rama ścienna ID-WP-Frame-2 umożliwia włożenie pięciu płytek ściennych. Funkcja click-fit ułatwia dopasowywanie do ramy. Rama montażowa jest kompatybilna ze wszystkimi standardowymi skrzynkami podtynkowymi, a zarazem łatwa w instalacji. Wysokiej jakości metalowa powierzchnia dodaje ramie eleganckiego wyglądu.

PureLink
PureID ID-WP-MOD-AU - Volume control tuner wallplate

Moduł ścienny ID-WP-MOD-AU pozwala na zintegrowanie wzmacniacza stereo z kablami, za pomocą jednego kliknięcia. Zapewnia doskonałą transmisję sygnału audio za pośrednictwem portu L/R audio-cinch i pozwala na regulowanie głośności. Tylna strona płyty zapewnia pewny zacisk przewodów instalacyjnych.

PureLink
PureID ID-WP-MOD-ET - RJ45 wallplate

Moduł ścienny ID-WP-MOD-ET pozwala na transmisję sygnałów cyfrowych poprzez Ethernet. Moduł zawiera dwa gniazda RJ45 na froncie i z tyłu płytki. Łatwa integracja poprzez funkcje click-fit. Do zastosowania z ramkami z dwoma lub pięcioma miejscami na moduły z serii ID-WP.

PureLink
PureID ID-WP-MOD-HD - HDMI wallplate

Moduł ścienny ID-WP-MOD-HD oferuję doskonałą jakość transmisji sygnału HDTV. Do zastosowania z ramkami z dwoma lub pięcioma miejscami na moduły z serii ID-WP. Zintegrowany z kablem o długości HDMI 0,25m.

PureLink
PureID ID-WP-MOD-RB - Component wallplate

Moduł ścienny ID-WP-MOD-RB pozwala na integracje współczesnej technologii z klasyczna płytką ścienną. Moduł posiada trzy porty RCA (Y + Pb + Pr) i umożliwia przesył sygnału wideo. Funkcja click-fit ułatwia montaż do ramy. Z tyłu posiada specjalne zaciski dla kabli RGB.

PureLink
PureID ID-WP-MOD-RC - C-Video + Audio wallplate

Moduł ścienny ID-WP-MOD-RC pozwala na transmisje audio i wideo poprzez RCA. Posiada port C-Video (żółty) do transmitowania sygnału wideo i port RCA z dwoma gniazdami (czerwony i biały) do przenoszenia sygnału audio. Z tyłu posiada specjalne zaciski dopasowane do portów. Pasuję to ramek montażowych z serii ID-WP.

PureLink
PureID ID-WP-MOD-VG - VGA + Audio wallplate

Moduł ścienny ID-WP-MOD-VG pozwala na transmisje obrazu i dźwięku poprzez port VGA i gniazdo audio 3,5mm. Z tyłu posiada specjalne zaciski dopasowane do portów. Pasuję to ramek montażowych z serii ID-WP.

PureLink
PureID ID-WP-MOD-XL - Audio XLR + RJ11 wallplate

Moduł ścienny ID-WP-MOD-XL zapewnia doskonałą transmisję sygnału i posiada port RJ11 oraz gniazdo XLR do podłączania np. mikrofonu. Z tyłu posiada specjalne zaciski dopasowane do portów. Moduł ścienny zajmuję dwa miejsca w ramie ściennej z serii ID-WP.

PureLink
PureID ID-WP-MOD-USA - USB-B wallplate

Moduł ścienny ID-WP-MOD-USA zapewnia doskonałą transmisje sygnału i posiada port wejściowy USB-B z przodu i port USB-A z tyłu. Pasuję to ramek montażowych z serii ID-WP.

PureLink
STRONA GŁÓWNA > DYSTRYBUCJA SYGNAŁÓW AV > PRZYŁĄCZA ŚCIENNE > PureLink Przyłącza pasywne PureID

DYSTRYBUTOR ROZWIĄZAŃ AUDIOWIZUALNYCH

Business Group | AV Distribution to profesjonalna dystrybucja rozwiązań audiowizualnych
U nas znajdziesz pomoc w doborze urządzeń do projektu i skonsultujesz wątpliwości
U nas otrzymasz kompleksową ofertę - koncepcję i projekt systemu, wycenę urządzeń AV

Adeo Screen
BenQ
Compass Control
Edbak
Epson
Esprit
Euromet
JVC
Key Digital
Latet
NEC
Optoma
PureLink
Screen Research
SONY
Toshiba

BUSINESS GROUP | AV DISTRIBUTION

Dołącz do grona naszych partnerów handlowych jeszcze dziś!Kontakt