BenQ Seria RP


BenQ z serii RP jest kompatybilny z większością systemów operacyjnych od Windows po Mac, Linux i Chrome. Interaktywne płaskie panele są gotowe do współpracy z szeroką gamą komputerów i urządzeń przenośnych. Korzystając z prostej funkcji plug and play, możesz łatwo i szybko uruchomić inne urządzenia podłączone do monitora. Każdy monitor wytwarza niebieski strumień światła, który może odwzorowywać nieprzyjemne wrażenia wizualne po dłuższym okresie pracy z monitorem. Unikalna Technologia BenQ - Niskiej Emisji Niebieskiego Światła (Low Blue Light Technology), jest przeznaczona i zaprojektowana do rozwiązywania problemu ekspozycji na niebieskie światło i umożliwia zdrowsze spędzanie czasu przed monitorem. Teraz korzystając ze Specjalnego Trybu Klasa - nagrodzisz swoje i uczniów oczy, bez konieczności utraty wizualnej ostrości i przjemności oglądania obrazu.

 

Monitor dotykowy RP6501K

Interaktywny wyświetlacz Benq"RP6501K ułatwia wymianę pomysłów, notatek i opinii, a uczniowie i nauczyciele mają dostęp do materiałów dydaktycznych za pośrednictwem usług AMS. Ekran dotykowy RP6501K umożliwia nauczycielom dodawanie pisania do filmów, stron internetowych, dokumentów lub obrazów przy użyciu wbudowanego narzędzia pływającego. Wyświetlacz wspólny posiada funkcję rozpoznawania pisma odręcznego, która natychmiast przekształca tekst, liczby i rysunki w czytelny tekst cyfrowy. Dzięki odpornemu na zarazki ekranowi RP6501K zapewnia również zdrową klasę.

 

Przekątna [cale]: 65”

Rozdzielczość: 3840x2160

Jasność [cd/m2]: 450

Kontrast: 1,200:1

Czas reakcji matrycy [ms]: 6 ms

Ilość punktów dotyku: 10 punktów

Godziny pracy: 18h/7d

Waga [kg]: 50 kg

BenQ
Monitor dotykowy RP7501K

Interaktywny wyświetlacz Benq"RP7501K ułatwia wymianę pomysłów, notatek i opinii, a uczniowie i nauczyciele mają dostęp do materiałów dydaktycznych za pośrednictwem usług AMS. Ekran dotykowy RP7501K umożliwia nauczycielom dodawanie pisania do filmów, stron internetowych, dokumentów lub obrazów przy użyciu wbudowanego narzędzia pływającego. Wyświetlacz wspólny posiada funkcję rozpoznawania pisma odręcznego, która natychmiast przekształca tekst, liczby i rysunki w czytelny tekst cyfrowy. Dzięki odpornemu na zarazki ekranowi RP7501K zapewnia również zdrową klasę.

 

Przekątna [cale]: 75”

Rozdzielczość: 3840x2160

Jasność [cd/m2]: 350

Kontrast: 1,200:1

Czas reakcji matrycy [ms]: 8 ms

Ilość punktów dotyku: 20 punktów

Godziny pracy: 18h/7d

Waga [kg]: 66,3

BenQ
Monitor dotykowy RP8601K

Interaktywny wyświetlacz Benq"RP8601K ułatwia wymianę pomysłów, notatek i opinii, a uczniowie i nauczyciele mają dostęp do materiałów dydaktycznych za pośrednictwem usług AMS. Ekran dotykowy RP8601K umożliwia nauczycielom dodawanie pisania do filmów, stron internetowych, dokumentów lub obrazów przy użyciu wbudowanego narzędzia pływającego. Wyświetlacz wspólny posiada funkcję rozpoznawania pisma odręcznego, która natychmiast przekształca tekst, liczby i rysunki w czytelny tekst cyfrowy. Dzięki odpornemu na zarazki ekranowi RP8601K zapewnia również zdrową klasę.

 

Przekątna [cale]: 86”

Rozdzielczość: 3840x2160

Jasność [cd/m2]: 400

Kontrast: 1,200:1

Czas reakcji matrycy [ms]: 8 ms

Ilość punktów dotyku: 20 punktów

Godziny pracy: 18h/7d

Waga [kg]: 85,5

BenQ

DYSTRYBUTOR ROZWIĄZAŃ AUDIOWIZUALNYCH

Business Group | AV Distribution to profesjonalna dystrybucja rozwiązań audiowizualnych
U nas znajdziesz pomoc w doborze urządzeń do projektu i skonsultujesz wątpliwości
U nas otrzymasz kompleksową ofertę - koncepcję i projekt systemu, wycenę urządzeń AV

Adeo Screen
BenQ
Edbak
Epson
Euromet
Key Digital
LG Business
NEC
Optoma
Philips
PureLink
Screen Research
SONY
Toshiba
UVS

BUSINESS GROUP | AV DISTRIBUTION

Dołącz do grona naszych partnerów handlowych jeszcze dziś!Kontakt