BenQ Seria S

Projektor BenQ SX751

Model SX751 BenQ świetnie nadaje się do wydajnej wymiany projektorów korporacyjnych. Projektor ten zapewnia doskonałą jasność i efektywną komunikację wizualną w jasnych salach konferencyjnych i salach posiedzeń. Kompleksowo wyposażony w celu ułatwienia elastycznej instalacji projektor SX751 może bezproblemowo integrować się z istniejącą centralnie zarządzaną infrastrukturą wyświetlaczy i zapewnić dodatkową wszechstronność dzięki szerokiej gamie opcji prezentacji bezprzewodowych.

Rozdzielczość: 1024 x 768
Jasność [AL]: 4300
Kontrast: 13000:1
Technologia: DLP
Źródło światła: Lampa
Waga [kg]: 3,3
BenQ
Projektor BenQ SW752+

Model SW752 BenQ świetnie nadaje się do wydajnej wymiany projektorów korporacyjnych. Projektor ten zapewnia doskonałą jasność i efektywną komunikację wizualną w jasnych salach konferencyjnych i salach posiedzeń. Kompleksowo wyposażony w celu ułatwienia elastycznej instalacji projektor SW752 może bezproblemowo integrować się z istniejącą centralnie zarządzaną infrastrukturą wyświetlaczy i zapewnić dodatkową wszechstronność dzięki szerokiej gamie opcji prezentacji bezprzewodowych.

 

Rozdzielczość: 1280 x 800
Jasność [AL]: 4700
Kontrast: 13000:1
Technologia: DLP
Źródło światła: Lampa
Waga [kg]: 3,3
BenQ
Projektor BenQ SH753+

Model SH753+ BenQ świetnie nadaje się do wydajnej wymiany projektorów korporacyjnych. Projektor ten zapewnia doskonałą jasność i efektywną komunikację wizualną w jasnych salach konferencyjnych i salach posiedzeń. Kompleksowo wyposażony w celu ułatwienia elastycznej instalacji projektor SH753+ może bezproblemowo integrować się z istniejącą centralnie zarządzaną infrastrukturą wyświetlaczy i zapewnić dodatkową wszechstronność dzięki szerokiej gamie opcji prezentacji bezprzewodowych.

 

Rozdzielczość: 1920 x 1080
Jasność [AL]: 5000
Kontrast: 13000:1
Technologia: DLP
Źródło światła: Lampa
Waga [kg]: 3,3
BenQ
Projektor BenQ SU754+

Model SU754+ BenQ świetnie nadaje się do wydajnej wymiany projektorów korporacyjnych. Projektor ten zapewnia doskonałą jasność i efektywną komunikację wizualną w jasnych salach konferencyjnych i salach posiedzeń. Kompleksowo wyposażony w celu ułatwienia elastycznej instalacji projektor SU754+ może bezproblemowo integrować się z istniejącą centralnie zarządzaną infrastrukturą wyświetlaczy i zapewnić dodatkową wszechstronność dzięki szerokiej gamie opcji prezentacji bezprzewodowych.

 

BenQ
Projektor BenQ SU765

Projektor BenQ SU765 został zaprojektowany z myślą o łatwej integracji z istniejącymi strukturami IT przedsiębiorstwa. Zapewnia ostre i niezwykle jasne projekcje przez cały czas, a wysoce elastyczny system prowadzi do znacznie niższych kosztów konserwacji w perspektywie długoterminowej. Ponadto oferuje wiele przydatnych funkcji, które znacznie ułatwiają instalację w różnych miejscach, oszczędzając czas i zasoby, zwłaszcza podczas uruchamiania i dostosowywania projekcji.

Rozdzielczość: 1920x1200
Jasność [AL]: 5500
Kontrast: 10000:1
Technologia: DLP
Źródło światła: Lampa
Waga [kg]: 3.7
BenQ
Projektor BenQ SU931

Projektor BenQ SU931 został zaprojektowany z myślą o łatwej integracji z istniejącymi strukturami IT przedsiębiorstwa. Zapewnia ostre i niezwykle jasne projekcje przez cały czas, a wysoce elastyczny system prowadzi do znacznie niższych kosztów konserwacji w perspektywie długoterminowej. Ponadto oferuje wiele przydatnych funkcji, które znacznie ułatwiają instalację w różnych miejscach, oszczędzając czas i zasoby, zwłaszcza podczas uruchamiania i dostosowywania projekcji.

Rozdzielczość: 1920 x 1200
Jasność [AL]: 6000
Kontrast: 3,000:1
Technologia: DLP
Źródło światła: Lampa
Waga [kg]: 6.75
BenQ

DYSTRYBUTOR ROZWIĄZAŃ AUDIOWIZUALNYCH

Business Group | AV Distribution to profesjonalna dystrybucja rozwiązań audiowizualnych
U nas znajdziesz pomoc w doborze urządzeń do projektu i skonsultujesz wątpliwości
U nas otrzymasz kompleksową ofertę - koncepcję i projekt systemu, wycenę urządzeń AV

Adeo Screen
BenQ
Edbak
Epson
Euromet
Key Digital
LG Business
NEC
Optoma
Philips
PureLink
Screen Research
SONY
Toshiba
UVS

BUSINESS GROUP | AV DISTRIBUTION

Dołącz do grona naszych partnerów handlowych jeszcze dziś!Kontakt