PureLink Przełączniki 4K

Przełącznik 3x1 HDMI - PT-PSW-31I

PT-PSW-31I to przełącznik prezentacyjny 3x1 z obsługą HDMI 2.0 dla rozdzielczości do 4K @ 60Hz, przetwarzający sygnały AV z wejść HDMI, Mini DisplayPort i / lub USB-C na jedno wyjście HDMI. Urządzenie ma bardzo niskie zużycie energii i może być zasilane za pomocą jednego złącza USB-A po stronie wyświetlacza. Automatyczne wykrywanie sygnału wejściowego rozpoznaje ostatnio podłączone źródło sygnału i automatycznie przełącza je na wyjście. 

 • 2 przełączane sygnały wejściowe (HDMI, USB-C) na 1 wyjście (HDMI), auto. przełączanie sygnałów
 • Rozdzielczość do 4K / UltraHD przy 60 Hz, 4: 4: 4 włącznie Obsługa HDCP 2.2, HDR10 i Dolby Vision
 • Port USB-C: Dane (v3.1) i sygnały wideo 4K, a także ładowanie do 40 W.
 • Zrównoważony dźwięk analogowy (5-stykowy Phoenix) do usuwania dźwięku
PureLink
Przełącznik 3x1 HDMI - PT-SW-HD3

PT-SW-HD3 to po prostu najbardziej użyteczny produkt, jaki można mieć w zestawie narzędzi. Jest to jednocześnie przełącznik 3x1 i inteligentny menedżer EDID, a wszystko to w jednej ultracienkiej obudowie. Posiada pełny układ 4K 60Hz 4: 4.4 z obsługą HDR i może działać bez zasilania bezpośrednio z kabli HDMI linii 5v. Ten produkt jest niezbędny dla każdego instalatora - pojedynczej jednostki SKU z wieloma funkcjami.

 

 • W trybie przełączania trzy wejścia HDMI 2.0a i jedno wyjście HDMI 2.0a sprawiają, że ten produkt jest idealny do każdego kina domowego. Po prostu kontrolowany za pomocą przycisku na panelu przednim.
 • Kompatybilny z nowymi źródłami i wyświetlaczami Ultra High Definition, wyświetla sygnały w rozdzielczościach do 4K @ 60 4: 4: 4 (18 Gb / s) i pokazuje krystalicznie czysty nośnik HDR z najwyższą możliwą wydajnością.
 • PT-SW-HD3 jest zaprojektowany do bezbłędnego działania. Funkcje takie jak Hot Plug i zarządzanie EDID zagwarantują nieprzerwane odtwarzanie wideo
PureLink
Przełącznik 3x1 HDMI - PT-SW-HD3A

PT-SW-HD3 to po prostu najbardziej użyteczny produkt, jaki można mieć w zestawie narzędzi. Jest to jednocześnie przełącznik 3x1 i inteligentny menedżer EDID, a wszystko to w jednej ultracienkiej obudowie. Posiada pełny układ 4K 60Hz 4: 4.4 z obsługą HDR i może działać bez zasilania bezpośrednio z kabli HDMI linii 5v. Ten produkt jest niezbędny dla każdego instalatora - pojedynczej jednostki SKU z wieloma funkcjami.

PureLink
Przełącznik 4x1 HDMI - PT-PSW-41E

Linia produktów PureTools składa się z wysokiej jakości produktów audio / wideo, takich jak przełączniki, extendery czy konwertery do komercyjnych instalacji i aplikacji AV. Linia produktów koncentruje się na transmisji sygnałów cyfrowych, takich jak HDMI, DisplayPort, DVI i SDI.

 • 4 przełączane sygnały wejściowe (HDMI, MHL, DisplayPort) na 1 wyjście (HDMI), auto. przełączanie sygnałów
 • Rozdzielczość do 4K / UltraHD przy 60 Hz, 4: 4: 4 włącznie Obsługa HDCP 2.2, HDR10, HDR10 + i Dolby Vision
 • Kontrola CEC do regulacji głośności wyświetlacza i poleceń ON / OFF
 • Osadzanie analogowego i cyfrowego dźwięku, a także 2 tryby „Auto Sense”: wykrywa linię HDMI 5 V (HPD) lub aktywny strumień wideo (wykrywanie TMDS)
 • Inteligentne zarządzanie EDID
PureLink
Przełącznik 4x1 HDMI - PT-PSW-41H

Profesjonalny przełącznik prezentacyjny zaprojektowany specjalnie z myślą o potrzebach małej sali konferencyjnej, pokoju hotelowego dla kadry kierowniczej lub podium dla nauczycieli. Obsługa WUXGA na wejściach VGA i 4K na HDMI i DP oraz pełne skalowanie 4K na wyjściu. Autosense jest standardem, ale dla bardziej kompleksowego przełączania i bardziej eleganckiego interfejsu dostępne są przyciski sterujące z wbudowanym portem wideo. 
 

PureLink
Przełącznik 4x1 HDMI - PT-PSW-41RS

Profesjonalny przełącznik 4K, zaprojektowany specjalnie dla małych i średnich sal konferencyjnych, ekskluzywnych pokoi hotelowych lub dydaktycznych podium. Obsługa skalowania WUXGA w VGA i DVI oraz pełna obsługa wejścia 4K w HDMI i DP z przejściem 4K na wyjściu. Cała sygnalizacja jest transmitowana przez HDBaseT. PT-PSW-41RS, ma zasięg do 100m przy 4K 60Hz.
 

PureLink
Przełącznik 4x1 - PT-SW-HDBT41
 • Transmisja 4K @ 60Hz (4: 2: 0) na odcinku 40m lub FullHD / 1080p na odcinku 70m
 • Cztery wejścia HDBaseT oraz dublowane wyjścia HDBaseT i HDMI
 • Bezproblemowe przełączanie oraz skalowanie w górę i w dół sygnałów 4K i 1080p
 • Przejście Ethernet do punktów końcowych włącznie pełne wsparcie PoH
 • Cyfrowa i analogowa ekstrakcja dźwięku
 • Opcje sterowania za pomocą GUI, TCP / IP, RS232 i CEC
 • Akceptuje polecenia „przełączanie” i „wybudzanie” z każdego TX
PureLink
Przełącznik 5x2 HDMI - PT-PSW-52H

PT-PSW-52H to kompaktowy przełącznik przeznaczony do profesjonalnej instalacji w małych salach konferencyjnych i salach lekcyjnych. Pięć wieloformatowych wejść wideo, trzy miksowane strumienie audio z przedwzmacniaczem i dublowane wyjście HDMI zapewniają instalatorowi elastyczność w radzeniu sobie z wieloma aplikacjami za pomocą jednego SKU. Potężny internetowy interfejs użytkownika PT-PSW-52H, proste menu ekranowe i przydatne polecenia CEC oznaczają, że zadanie jest ukończone przy absolutnie minimalnym możliwym czasie spędzonym na stronie

PureLink
Przełącznik 6x1 HDMI - PT-PSW-61E

Linia produktów PureTools składa się z wysokiej jakości produktów audio / wideo, takich jak przełączniki, rozgałęźniki, konwertery i przedłużacze do komercyjnych instalacji i aplikacji AV. Linia produktów koncentruje się na transmisji sygnałów cyfrowych, takich jak HDMI, DisplayPort, DVI i SDI. 

 • 6 przełączanych sygnałów wejściowych (HDMI, MHL, DisplayPort, USB-C, VGA + Audio) na 1 wyjście (HDMI), automatyczne. przełączanie sygnałów
 • Rozdzielczość do 4K / UltraHD przy 60 Hz, 4: 4: 4 włącznie Obsługa HDCP 2.2 i HDR10
 • Rozdzielczość VGA jest wybierana na panelu przednim, polecenia CEC dla głośności i ON / OFF
 • Osadzanie analogowego i cyfrowego dźwięku, a także 2 tryby „Auto Sense”: wykrywa linię HDMI 5 V (HPD) lub aktywny strumień wideo (wykrywanie TMDS)
 • Inteligentne zarządzanie EDID, w tym wstępnie zainstalowane, przełączane DIP EDID
PureLink

DYSTRYBUTOR ROZWIĄZAŃ AUDIOWIZUALNYCH

Business Group | AV Distribution to profesjonalna dystrybucja rozwiązań audiowizualnych
U nas znajdziesz pomoc w doborze urządzeń do projektu i skonsultujesz wątpliwości
U nas otrzymasz kompleksową ofertę - koncepcję i projekt systemu, wycenę urządzeń AV

Adeo Screen
BenQ
Edbak
Epson
Euromet
Key Digital
LG Business
NEC
Optoma
Philips
PureLink
Screen Research
SONY
Toshiba
UVS

BUSINESS GROUP | AV DISTRIBUTION

Dołącz do grona naszych partnerów handlowych jeszcze dziś!Kontakt