rolex day date 36mm meskie m128348rbr 0005 automatyczny brazowa tarcza  EKRANY PROJEKCYJNE 
STRONA GŁÓWNA > Oferta > EKRANY PROJEKCYJNE

EKRANY PROJEKCYJNE

Ekran projekcyjny, stanowiący nieodłączny element systemu projekcji w firmie, szkole czy w domu, w ogromnej mierze decyduje o tym, jak prezentuje się obraz generowany przez projektor, a co za tym idzie – ma niebagatelny wpływ na odczucia widzów. Z tego powodu warto wybierać produkty renomowanych firm; projektowane i wykonywane z dbałością o każdy element tkaniny czy silnika. Produkty takie jak te, które znajdą Państwo w naszej ofercie.

Rodzaje ekranów projekcyjnych w naszej ofercie

Nasz asortyment opiera się o urządzenia dwóch topowych, szeroko rozpoznawalnych i szanowanych marek. Znajdą Państwo u nas przede wszystkim ekrany projekcyjne Adeo oraz Screen Research. Na zamówienie możemy również dostarczyć Państwu ekrany do projektorów firm takich jak Avers Screens, Kauber, Suprema czy Viz-Art. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdą Państwo:

Ekrany elektryczne do kina domowego

  • Klasa HIGH END : Insuperior Tensio FTS (ekrany elektryczne do zabudowy sufitowej z napinaczami / system FTS), Onsuperior Tensio FTS (ekrany elektryczne naścienne z napinaczami / system FTS).
  • Klasa HIGH : Inceel Tensio Classic (ekrany elektryczne do zabudowy sufitowej z napinaczami), Tensio Classic Professional, Tensio CTS Professional, Tensio Classic Elegance, Tensio CTS Elegance, Tensio Multiformat (ekrany naścienne z napinaczami).
  • Klasa STANDARD : Inceel, Professional, Elegance, Mutiformat.
  • Klasa ECO / ENTRY LEVEL : Linear SE.

Ekrany ramowe do kina domowego

  • Klasa HIGH : Plano Velvet, Prestige.
  • Ekrany elektryczne biznes i edukacja (Alumid, Max One, Max Inceel)
  • Ekrany ramowe biznes i edukacja (Frame Pro)

Dlaczego warto wybrać ekran projekcyjny z napinaczami?

Ekrany projekcyjne z napinaczami to odpowiedź na potrzeby wymagających klientów. Urządzenia te łączą doskonałą jakość projekcji ekranów ramowych z funkcjonalnością produktów rozwijanych. Napinacze, czyli linki napinające wyposażone często w obciążniki, wygładzają i stabilizują powierzchnię aktywną. Dzięki temu jest ona zawsze idealnie płaska, nie pojawiają się na niej żadne zmarszczenia czy pofałdowania. To z kolei sprawia, że wyświetlany obraz zawsze ma właściwe proporcje. Ekran z systemem napinaczy gwarantuje zatem najlepsze wrażenia wizualne podczas oglądania filmów czy prezentacji. Ponadto, dzięki temu, że ekran z napinaczami – po zakończeniu projekcji – można ukryć w kasecie, jest to również niezwykle funkcjonalne rozwiązanie. Tego typu produkt nie zaburza aranżacji wnętrza i nie ogranicza dostępnej przestrzeni. Żeby uzyskać kinowy efekt wysuwania ekranu bezpośrednio z sufitu, mogą Państwo wybrać ekran z napinaczami do zabudowy sufitowej.
 

EKRANY ROZWIJANE Z NAPINACZAMI DO ZABUDOWY SUFITOWEJ

Adeo Screen Research

EKRANY ROZWIJANE Z NAPINACZAMI

Adeo Screen Research

EKRANY ROZWIJANE

Adeo

EKRANY RAMOWE Z MASKOWNICAMI

Screen Research

EKRANY RAMOWE

Adeo Screen Research

EKRANY RAMOWE DO PROJEKCJI PANORAMICZNEJ

Adeo

EKRANY DO EVENTÓW / RENTAL

Adeo

AKCESORIA DO EKRANÓW PROJEKCYJNYCH

Adeo Screen Research