STRONA GŁÓWNA > DYSTRYBUCJA SYGNAŁÓW AV > PRZEŁĄCZNIKI PREZENTACYJNE > PureLink Przełączniki prezentacyjne

PureLink Przełączniki prezentacyjne

Przełącznik prezentacyjny 4x2 incl. Scaler and PoH - PT-PSW-42

Przełącznik prezentacyjny PT-PSW-42 4x2 Multiformat przeznaczony do dystrybucji sygnału z różnych wejść na dwa złącza HDMI i HDBaseT. Oferuje wiele innowacyjnych funkcji i możliwości sterowania oraz integrację z profesjonalną instalacją mediów w salach konferencyjnych, salach medialnych itp.

 • Rozdzielczość wyjściowa do 2160p / UltraHD / 4K;
 • Wejścia: HDMI, DP, VGA, mikrofonowe oraz liniowe audio;
 • Wyjścia: HDMI i HDBaseT;
 • Maksymalna odległość transmisji: 70 m dla 1080p / 40m dla 4K lub UHD;
 • Wbudowany skaler zapewniający doskonałą regulację formatu;
 • 1 szt. Odbiornika HDBaseT dostarczanego w zestawie.
PureLink
Przełącznik prezentacyjny 5x2 incl. Scaler and PoH - PT-PSW-52

Kompaktowy przełącznik prezentacyjny PT-PSW-52 z 5 wejściami wideo (1x HDMI / MHL, 2x HDMI, 1x DisplayPort i 1x VGA) oraz 3 różnymi wejściami audio poprzez gniazdo 3,5 mm na złączu DP, 3,5 mm na złączu VGA lub niesymetryczne wejście mikrofonowe przez złącze Phoenix. Przełącznik skaluje sygnał wejściowy, a następnie kieruję go jednocześnie do wyjść HDMI i HDBaseT.

 • Rozdzielczość wyjściowa do 1080p (1920x1080 / 1920x1200);
 • Wejścia: 3x HDMI, 1x VGA, 1x DP;
 • Wyjścia: 1x HDMI, 1x HDBaseT, 1x Audio;
 • Możliwość przełączenia na zasilanie Phantom 48V na wejściu mikrofonowym dla mikrofonów pojemnościowych;
 • Panel przedni, Web GUI, port RS-232 i IR do sterowania zewnętrznego;
 • Funkcja automatycznego przełączania sygnałów wejściowych / Aktualizacje oprogramowania online.
PureLink
Przełącznik 2x1 HDMI - PT-PSW-21

PT-PSW-21 to profesjonalny przełącznik 4K, zaprojektowany specjalnie z myślą o potrzebach małej sali konferencyjnej, pokoju hotelowego dla kadry kierowniczej lub podium dla nauczycieli. Obsługa 4K w HDMI i WUXGA w VGA, z pełnym skalowaniem 4K na wyjściu. Cała sygnalizacja jest transmitowana przez HDBaseT, przez co skutecznie współpracuje z dowolnym odbiornikiem HDBaseT. Automatyczne wykrywanie jest standardem, ale dla bardziej kompleksowego przełączania i bardziej eleganckiego interfejsu dostępne są przyciski sterujące z wbudowanym portem wideo. 

PureLink
Przełącznik 6x1 HDMI - PT-PSW-61

Profesjonalny przełącznik 4K zaprojektowany specjalnie do prezentacji, w których wymagany jest więcej niż jeden punkt dostępu do pojedynczego wyświetlacza lokalnego lub gdy wymagane są dodatkowe ukryte źródła wejściowe, takie jak bezprzewodowe punkty dostępu lub streamery mediów. Idealny do średnich sal konferencyjnych lub pokojów konferencyjnych. Skalowanie wejścia WUXGA na wejściach VGA i 4K, przelotowe HDMI, cyfrowa i analogowa ekstrakcja dźwięku z autoselekcją i sterowaniem RS232, zapewniają bezbłędny nieprzerwany obraz i jakość dźwięku bez względu na wybór źródła wejściowego.

PureLink
Przełącznik 9x2 - PT-PSW-92

PT-PSW-92 to profesjonalny przełącznik 4K, zaprojektowany do obsługi wielu aplikacji A / V. Obsługa 4K w wielu różnych formatach wideo, w tym HDMI, HDBaseT, DisplayPort i VGA. oferuje zaawansowaną skalowalność wideo 4K UHD dla wszystkich wejść wideo do 4K @ 60 4: 4: 4., Ulepszone funkcje audio, wejścia Mic / Line i miksowanie, w tym wzmacniacz stałonapięciowy 40 W 70 V / 100 V. Z HDBaseT zintegrowanym na wyjściu, PT-PSW-92 jest w stanie przesyłać wideo do 100m.

 • Najbardziej zaawansowane skalowanie wejściowe 18 Gb na rynku oznacza, że ​​jest to jeden z niewielu skalerów obsługujących wszystkie dostępne źródła.
 • Dzięki pięciu HDMI, dwóm VGA i jednemu DP i HDBaseT po stronie wejściowej wyposażonej w automatyczny przełącznik oraz podwójnym dublowanym wyjściom w HDMI i HDBaseT, PT-PSW92 jest przygotowany na każdą sytuację.
 • Z wejściem HDBaseT obsługującym 4K, pełnym PoH i wyjściem HDBaseT 4K dalekiego zasięgu, PT-PSW-92 jest najbardziej zaawansowanym skalerem kompatybilnym z HDBaseT na rynku.
PureLink
STRONA GŁÓWNA > DYSTRYBUCJA SYGNAŁÓW AV > PRZEŁĄCZNIKI PREZENTACYJNE > PureLink Przełączniki prezentacyjne

DYSTRYBUTOR ROZWIĄZAŃ AUDIOWIZUALNYCH

Business Group | AV Distribution to profesjonalna dystrybucja rozwiązań audiowizualnych
U nas znajdziesz pomoc w doborze urządzeń do projektu i skonsultujesz wątpliwości
U nas otrzymasz kompleksową ofertę - koncepcję i projekt systemu, wycenę urządzeń AV

Adeo Screen
BenQ
Edbak
Epson
Euromet
Key Digital
LG Business
NEC
Optoma
Philips
PureLink
Screen Research
SONY
Toshiba
UVS

BUSINESS GROUP | AV DISTRIBUTION

Dołącz do grona naszych partnerów handlowych jeszcze dziś!Kontakt